wiosennie z Wema design

  • 18 marca, 2016
  • Super mama, super kobieta
  • 2 komentarze

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a co za tym idzie jak każda kobieta chcę mieć jakiś nowy gadżet, taki wiosenny. Byłoby fajnie jakby był praktyczny oraz tani. Ciężko? Nie bardzo.

Zakupy są naszą codziennością, spacerki, na których, jak Franus zobaczy swoją ukochaną piekarnie, musimy wejść. A że tam są cuda, takie eko jak ja lubię, to wychodzimy z pełną torbą, torba już nie eko, bo zrywka. I tak telepiemy się z tym szeleszczacym czymś, albo pęknie albo się przedziurawi. Troszkę niewygodnie, jak jeszcze gonie małego Czorcika.

W wózku są kosze, ale ostatnio Franus wybiera piesze spacery.

Któregoś dnia przez przypadek natrafiłam w necie na firmę Wema design. Zajmują się szyciem różności, w tym pięknych toreb w oryginalne wzory z ekologicznych materiałów.

Niedawno stałam się posiadaczką jednej z wielu dostępnych tam toreb.

Jedynie Franus był zawiedziony, bo po otworzeniu koperty nie było amam, a torba. 

Ale mama była bardzo zadowolona. Torba jest z mocnego materiału, w piękne liście, które nastrajaja wiosennie. Jest stonowana, nie krzykliwa. Ma długie wytrzymałe uszy.  Jak dla mnie super.  

Nawet Paweł mi podbiera torbę na zakupy. 

Wreszcie z domu wyleciały wszystkie plastykowe, foliowe, a co najważniejsze nie będziemy znosić już tych zrywek do domu.

Torbę można wyprać, wyprasować i dalej na zakupy. Pasuje dla pani w szpilkach i Pani w dresie.

Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o torbie klikacie TUTAJ

A Wema design ma wiele innych produktow, poznacie je tutaj klik. A żeby być na bieżąco lubimy ich profil na Facebooku.