Swojskie klimaty

  • 10 stycznia, 2017
  • Super mama, super kobieta
  • 0 komentarzy

Dziś kiedy z półek sklepowych uśmiecha się do nas żywność z E  w składzie, szukamy czegoś innego, alternatywy dla sztucznego jedzenia. Nasza świadomość w kwestii zdrowego stylu życia rośnie. Widoczne jest to zwłaszcza u młdych rodzców, którzy starają się zaszczepić w dziecku nawyk zdrowego odżywiania się. Niestety loklane rynki jesscze nie mają bogatej oferty, zwłaszcza mniejsze miescowści. Dochodzi do tego zapracowanie rodziców i nie maja za bardzo kiedy wyruszyć na poszukiwaia pyszności.

Ale za sprawą Internetu sprawa jest rozwiązana. Sama poszukiwałam sklepu, w którym kupię wszytko. Tak natrafiłam na Swojską Piwniczkę; jest mi niezmiernie miło, że mogę współpracować z Firmą.

W paczuszce świątecznej otrzymaliśmy porcję zdrowia; przyprawy, bakalkie, a nawet olejek tamanu. słytszetliscie o nim? Mało popularny, ale warty uwagi.

Bakaliami zajął się Franuś, daktyle wciągnął nawet nie wiedziałam kiedy. Morele suszone wprost rozpływały sie w ustach, jagody goi można by chrupać cały czas.

www.swojskapiwniczka.pl

www.swojskapiwniczka.pl

Na ziołowo warzywnej Jarzynce wyszedł przepyszny krupnik.

Wiadomo,że sól jest niezdrowa, ale potrawy posolone solą himalajska zawierają wiele cennych składników.

W sklepie znajdtzuemy również bogatą ofertę produktów firmowych.

www.swojskapiwniczka.pl

www.swojskapiwniczka.pl

Coraz więcej wśród nas jest diabetyków oraz osób na diecie bezglutenowej; w sklepie są wyszczególnione produkty dla ludzi będących na diecie, mogą bez obaw je kupwać, nie szukać w całej ofercie. Fani kuchni azjatyckiej również znajdą cos dla siebie, i to nie małe co nie co.

Która z nas nie lubi dobrej kawy czy herbaty? Jest w czym wybierać…

W okresie jesienno zimowym kiedy grypska czają się wszedzie z odsieczą przychodzi nam miód i produkty pszczele.

www.swojskapiwniczka.pl

www.swojskapiwniczka.plKażda kobietka lubi dbać o urodę, a z olejkami jest to naprawdę bardzo łatwe oraz zdrowe, nie zawierają mnóstwa sztucznych składników. Ja polecam olejek tamanu.

www.swojkapiwniczka.pl

www.swojkapiwniczka.pl

Czy produkty napradwde są godne uwagi? Nie przekonasz się jeśli sama nie wypróbujesz.

Na stronie znajdziecie również wielkie kompendium wiedzy. Nie jest to kolejny sklep eko, ale sklep, gdzie pracują fachowcy, ludzie z pasją, którzy zawsze doradzą w wyborze.

Zrobicie zakupy raz, to pewnie wrócicie po kolejne.