Sesja rodzinna

  • 20 maja, 2015
  • Super mama, super kobieta
  • 0 komentarzy

Nie tak dawno czekaliśmy na dwie kreseczki na teście, pozniej na narodziny naszego synka, dziś Franula ma już półtora roku, bardzo szybko to zleciało. Czas pędzi, mija dzień za dniem, dzieci nam rosną. Zmieniają się każdego dnia,nabywają nowe umiejętności. My staramy się fotografować Franula, nagrywamy filmiki, jak dorośnie, to będzie miał ubaw na całego.

Zdjęcia takie robione w domu w różnych sytuacjach są najfajniejsze, są zabawne, przedstawiają nas w pełni naturalnych. Jedyną wadą takich zdjęć jest to, że nie jesteśmy na nich w trójke. Więc postanowiliśmy oddać się w ręce profesjonalnego fotografa. Wybraliśmy Panią Anie Łosak, p. Ania fotografuje również warsztaty dla kobiet wciąży i już mam, organizowanych przez miesięcznik Mamo to ja.

Umówić się z p. Anią nie było łatwo, bo jak na fachowca przystało terminy zajęte, ale my zajęliśmy i dla siebie.

Termin zarezerwowany, czas zacząć przygotować się do sesji. Pierwsze, w co się ubrać, przecież musimy wyglądać naprawdę ładnie .

Tutaj z pomocą przyszli sponsorzy, a było ich sporo

Mamatu

www.mamatu.pl – firma szyjąca ubranka dla całej rodziny. Mama tata dziecko mogą sie ubrać tak samo. Ubrania są dobrej jakości, a modele i wzory oryginalne,nie dostaniemy takich w popularnych sieciowkach. Firma Mamatu nie zapomniała o kobietach w ciąży i mamach karmiących.

Smallbig

www.smallbig.pl – kolejna firma, szyjąca ciuszki dla rodziny,mogą nam zaoferować obłędne koszulki z wizerunkami zwierząt. 

Mine Pine Baby

www.minepinebaby.com – coś dla przyszłej i obecnej mamy, koszulki z ciekawymi napisami

Mini-me

www.mini-me.pl – koszulki i akcesoria dla mamy, córki, taty, syna, brat,siostry

Megakoszulki.pl -kupimy tu koszulki dla każdego w dowolnym kolorze z wybranym przez siebie nadrukiem, możemy liczyć na fachowe doradztwo

Nonino

www.nonino.pl – to ubranka dla maluchów tworzone w małej manufakturze z miłości do dzieci

Zazzu

www.zazzu.pl -cudne papcie, piękne wzory oraz czapki kominy i inne akcesoria

Soxo

www.soxo.pl – chyba nikomu nie trzeba przedstawiać firmy, kapcie dla małego, dużego i wiele innych rzeczy

 

Kiedy już dostaliśmy od naszych sponsorów ubrania, ruszyliśmy do p. Ani Łosak.

Pania Ania czekała na nas już w swoim studio, jednak jej pracownia nie przypomina studia fotograficznego, to kraina jak z bajki. Piękne akcesoria, ozdoby, ten magiczny wystrój dał nam poczuć się jak w krainie z tysiąca i jednej nocy.

Franula czuł się troche niepewnie, ale kiedy p. Ania zaczęła powiedzmy rozmawiać z Franulą, był ubaw na całego, a gdy wyciągnęła ze swych magicznych szaf super zabawki,nie wiedzieliśmy, czy Franuś będZie chciał jechać do domu.

Sesja nam szybko zleciała, w bardzo miłej atmosferze.

Bałam się jak zareaguje Franuś,ale było naprawdę super, p. Ania to profesjonalistka.

Zachęcam wszystkich do takiej sesji, nie ma się czym stresować, a będzie to miła rodzinna pamiątka.

Rady przed sesją, proponuje się troche wcześniej umówić, zwłaszcza sesje noworodkowe, nawet jeszcze będąc w ciąży. Zarezerwować sobie dzień tylko na sesje, żeby nie było pośpiechu. Sesja zazwyczaj odbywa się przy dziennym świetle. 

 

My dziękujemy p. Ani za poświęcony czas, za super atmosfere oraz za przepiękne zdjęcia.

Kontakt do p. Ani

www.annalosak.pl

Nr tel 600 695 997

Dziękujemy również sponsorom

Mamatu

Smallbg

Mini-Me

Megakoszulki

Mine Pine Baby

Zazzu

Soxo 

Nonino

3Q2Pr8h2ErMKsep6Q_8EUJYXM93WtR6eCzMFbWvFXaEr2fpE7UFbMzaeZiVdOtprzC-LAtnRdArHFUEPzPcjUovIDEXUu4rXhIfWZ44XiIAb6wop6nfcomWbvetKd-T0k8TzTdJVWOvVMzfewYmE0uTVds1KyVUNW-GEnPvfI0CQtqeBHt_CukWGZmHpUgxZjcwHakhIWZM6HjDnYzIQ1tEE52A5be1nHRlrrLD2dhkI5L8WE8CP0piNLEa_NhlowMAR1YIruIVcbPl2aEBraHQplRHqCf0DXOWTpemKxJ0r0RJtTDPvJaMuZrwwLnb3KJPDTItmQranHYL0HJ312nJcrOCPWvq39jLe5qazouWjaa3z_kcSMoKHLVqP0M9O_WY