Relaks w słońcu

  • 24 maja, 2015
  • Super mama, super kobieta
  • 0 komentarzy

Relaks w słońcu to hasło przewodnie kampanii Westwing Home and Living.

Większość z nas na pewno zna Westwing Home, to stylowe dodatki do wnętrz i nie tylko.

Urzekają nas swoją oryginalnością, perfekcyjnym wykonaniem, dbałością o każdy detal. Magazyn Westwing umożliwia nam podpatrzenie aktualnych trendów aranżacji wnętrz.

kampania-prowansalski-azyl-1225-47611-ml

Nie jest to zwykły sklep internetowy, gdzie mamy ciągle dostępne takie same rzeczy. Westwing działa na zasadzie kampanii, tzn stylistki wybierają artykuły do danej kampanii, jest ich zawsze ograniczona ilość, dlatego osobom zarejestrowanym w klubie wysyłane są wcześniej powiadomienia mailowe o  rozpoczynających się kampaniach. Kampanie mają określony czas trwania. Członkostwo w klubie jest bezpłatne,nie zobowiązuje do zakupu, w każdej chwili możemy się wypisać. kampania-w-odcieniach-prowansji-1225-74611-ml

 

Obecnie kampanie skupiły się na bajecznie kolorowych dodatkach do wnętrz jak i zbliżającym się wielkimi krokami wypoczynku letnim,np Karaibska sjesta oferuje nam super hamaki wprost na nadchodzące lato.

Swobodna przestrzeń to proste i eleganckie meble,futony. Również prowansalskie dodatki, piękne stołowe ozdoby, dywany,meble zakupimy w obecnych kampaniach.

Moją uwagę przykuły lampy,girlandy świetlne ” zaklęte w bawełnie”.

I dla kobiety torebki Wojewodzic. 

Ceny są zawsze atrakcyjne,gdyż Westwing jest sklepem internetowym i koszty jego utrzymania są niższe,co przekłada się na ceny produktów.

Polecam szczególnie mamom, które nie mają za wiele czasu na bieganie po sklepach za fajnymi dodatkami.

W Westwing znajdziecie uniklalne dodatki w atrakcyjnej cenie z dostawą do domu. Czego chcieć więcej

Zachęcamy do rejestracji, by na bieżąco śledzić najnowsze trendy, a później podziwiać je we własnym zaciszu domowym rejestracja tutaj