Podręcznik czarownicy

  • 31 maja, 2020
  • Super mama, super kobieta
  • 0 komentarzy

Jak wiecie współpracuje z księgarnią internetową Tania_Książka, zazwyczaj recenzuje książki dla dzieci, ale tym  razem książkę dostałam ja, jakże mi miło, tym bardziej, że nie jest to romansidło z cyklu esmeralda pokochała don jakiegoś tam, ale książka dla mnie, po prostu wymarzona lektura. Jestem zielarką, która uwielbia ziółka i naturę. A ta książka świetnie się wpasowała w moje zainteresowania.

Księga_urody_czarownicy” bo o niej mowa, to podstawowa pozycja dla każdej wiedźmy. Ale tylko na pierwszy rzut oka, to książka tak naprawę dla każdej kobiety, która zapomniała o sobie, że jej potrzeby są równie ważne.

7

Media co rusz nam wciskają, bzdury żeby kobieta była zadbana musi wykupić pół rosmanna, śledzić najnowsze trendy w modzie i realizować je w zarze, regularnie odwiedzać kosmetyczkę…i pieron wie co jeszcze, najprościej mówiąc, spłukać się z kasy, być kimś innym niz się jest i tak w kółko, bo co rusz jakaś tam celebrytka pyknie zdjęcie na instagramie w bluzeczce w groszki i tabun kobietek stoi w kolejce za bluzeczka w groszki…tylko dlatego, że to jest modne, na czasie. A co najgorsze ta bluzka wcale nie musi się nam podobać, ona ma być modna.

Według mediów zadbana kobieta to perfekcyjna na zewnątrz. A co myśli ta kobietka, pięknie wynalowana, modnie ubrana, udającą kogoś kim nie jest, czy ona żyje zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Zadbana kobieta to ta która kocha siebie, która akceptuje swoje wady, ale jest też świadoma swoich zalet. Niestety dziś trudno osiągnąć taką asertywność, jak  z każdej strony mówią co jest dla nas dobre. Nie będziesz żyła zgodnie z aktualnymi trendami jesteś wykluczona.

Powiem Wam, że ja długo tak miałam, zanim coś kupiłam, patrzyłam co modne albo sugerowałam się zdaniem innych. Dziś te rzeczy wcale mnie nie cieszą, bo to nie jest mój wybór.

Ciężko w obecnych czasach być sobą, możemy zostać wyśmiani, odrzuceni. Ciężko, ale warto, bo wtedy możemy być naprawdę szczęśliwi, realizować NASZE MARZENIA, NASZE CELE.

W książce znajdziecie wiele cennych rad, jak zacząć walczyć o swoje JA,  jak zadbać o siebie. Wszystkie propozycje są opisane w bardzo przystępny i szczegółowy sposób.

IMG_20200531_174247IMG_20200531_174301IMG_20200531_174322

 

Jest to książka dla każdej kobiety zwłaszcza matki, bo to mamy zapominają o sobie najczęściej.

Niektórych  książka może troszkę śmieszyć bo momentami robi się magicznie, ale czy jest ktoś kto nie chciałby poznać zaklęcia na swoje problemy?

Ta książka na pewno Waszych problemów nie rozwiąże, ale dzięki niej zrobicie krok, który pomoże rozwiązać Wam je samemu.

A tak jeszcze naskrobe Wam, że super poradniki na wiele tematów znajdziecie w księgarni i tu macie link.

Kupcie koniecznie, jest genialna.