O niezwyklej przyjaźni małej dziewczynki i jej pieska

  • 15 maja, 2020
  • Super mama, super kobieta
  • 0 komentarzy

Dziś kolejna recenzja książki dla dzieci, troszkę innej bo nie ma w niej kolorowych obrazków,ale za to przepełniona jest dużą dawką miłości.  Rozsiądźcie się wygodnie i miłej lektury.

Które dziecko nie chciałoby mieć zwierzątka, na pewno nie raz Wasze dzieci pytały czy mogłyby mieć pieska czy kotka.

Dzieci bardzo lubią zwierzaczki i posiadanie psa to marzenie wielu dzieci w tym CJ, bohaterki opowiadania „Był_sobie_szczeniak_Molly” . A kim jest Molly? To mały piesek, którego właśnie CJ wbrew wszystkiemu przygarnęła do domu, wbrew swojej mamie, która wychowuje ją samotnie i nie zgadza się na psa w domu. Mimo to CJ któregoś dnia wraca do domu z małym psiakiem i skutecznie go ukrywa, tylko przez jakiś czas, bo niedługo prawda wychodzi na jaw.

IMG_20200515_083141

Dla CJ psiak  staje się najlepszym przyjecielem, kompanem w trudnych chwilach.

Dzięki Molly dziewczynka ma sporo przygód, poznaje nowych ludzi. Molly to niezwykły psiak, bo ostrzega nauczycielkę Molly przed niebezpieczną chorobą. Jest obrońcą CJ, wtedy kiedy ona tego potrzebuje.

IMG_20200515_083157

Książka jest idealna dla dzieci każdego dziecka, które marzy o piesku, pokazuje że pies to żywe stworzenie, przy którym są obowiązki, które czuje, a przede wszystkim nie jest pluszową zabawką.

Jest jedno niebezpieczeństwo po przeczytania książki, dzieci poproszą Was o psa.

Zbliża się Dzień Dziecka,  ta książka to super prezent z tej okazji, opowiadanie o prawdziwej przyjaźni, która się zrodziła między małą dziewczynką i równie małym psiakiem.

IMG_20200515_083206

Książke kupcie jak zwykle w księgarni Tania_Książka, uwaga wejście na stronę grozi dużymi zakupami, ciężko wybrać jeden tytuł, ja uwielbiam dział dziecięcy w księgarni, szczególnie nowości.