Małe Mądrale

  • 18 października, 2020
  • Super mama, super kobieta
  • 0 komentarzy

Nudzi mi się….

Pewnie każda mama przerabia to nieskończenie wiele razy. Zwłaszcza teraz kiedy pogoda za oknem średnio zachęca na spacery, a do tego szalejącą epidemia. Weź tu człowieku nie oszalej.

U nas wygląda to bardzo podobnie. A że Franus jest bardzo twórczy, lubi coś tworzyć (najlepiej wychodzi mu artystyczny nieład), to staram się dawać mu plastyczne zajęcia. Ale dobra nawet taka matka jak ja chodzący ideał czasami ma problemy z wymyśleniem zabawy. I któregoś dnia przeglądając fb wiecie jak tak byleby go przeglądać, rzuciła mi się strona na fb Małe_Mądrale.

Zdj. Małe Mądrale

Zdj. Małe Mądrale

Na stronie są do wyboru pakiety Kart pracy dla dzieci. Są one dostępne w pdf. I takk plakiet typowo jesienny dostaliśmy do testowania, Franek dostał.

Pakiet zawiera prawie 200 stron zadań, czaicie? 200 stron super zadań dla dzieci, kolorowanki, szlaczki, labirynty, zgadywanki i wiele innych zabaw. Każda karta pracy prócz tego, że świetna zabawa to uczy. Jestem pewna że każdemu dziecku się spodoba.

Zdj. Małe Mądrale

Zdj. Małe Mądrale

Franek jest w edukacji domowej, prócz książek, które dostał ze szkoły, te karty są rewelacyjnym uzupełnieniem.

Nie jest to książka, w której trzeba po kolei iść z zadaniami, ale pojedyncze kartki z dziecko samo wybiera co chce robić.

Pakiet jak już pisalam zawiera około 200 stron, kosztuje uwaga całe 20 zł. Dostajemy go w formie pdf na maila. Możecie od razu druknąć wszystko albo etapami, to już jak tam kto woli.

Screenshot_20201018_112048Screenshot_20201018_112016Screenshot_20201018_111929

Mamuśki, a teraz czysta matematyka, przeliczcie sobie : 200 stron, ile to kubków ciepłej kawy… Nie mało ☕

Poza tym co najważniejsze ile radości dziecka, kiedy tworzy, uczy się i bawi.

Ja jeszcze proszę taki zrsatww wersji dla młodszych dzieci

Polecam Wam gorąco, bo nie będziecie żałować. Koniecznie dajcie lika na stronie Małe_Mądrale, bo już wkrótce będzie tam mega niespodzianka z okazji Świąt Bożego Narodzenia. A warto, bo na, spokojnie taki kilkulatek zajmie się Kartami pracy, a my garami‍♀️.