elegancko tylko z Haftem

  • 16 listopada, 2016
  • Super mama, super kobieta
  • 20 komentarzy

Moda

W każdej sferze życia przejawia się zjawisko mody, nie tylko w garderobie. Dotyczy również wystroju wnętrz. Prawie wszystkie firmy meblowe, czy te produkujące artykułu do dekoracji kierują się modą. I tak my kupując meble czy właśnie te dodatki kierujemy się aktualnymi trendami, które za rok już będą „passe”.

Dlatego najlepiej nie kopiować naszych mieszkań z magazynów wnętrzarskich czy blogów :-), bo trochę drogo wyjdzie kupno mebli co rok, no chyba że kogoś na to stać. 

Jestem  za klasycznym stylem, prostym, który nigdy nie wychodzi z mody. I zawsze przykuwa wzrok. W gruncie rzeczy te np klasyczne meble są często droższe od tych topowych, nie zastanawiało Was to? Takie meble mają swój urok i kupujemy je na lata.

Jednak ja bym chciala skupić się na dodatkach. Nie mam na myśli tych a la Skandynawia, bo mi już bokiem wychodzi(nawet pokój Franusia przybrał formę pokoiku dziecka, a nie kopii z „Mieszkania”.), chcę Wam pokazać coś pięknego, a wiem, że sporo z Was nie zna tych produktów.

Mam na myśli firmę Haft_Kalisz, zajmującą się szyciem firanek, zasłon, obrusow, serwet, bieznikow, poszewek na poduchy… . Czym mnie zauroczyla ta firma?

Przede wszystkim tym, że nie podąża ślepo za modą, artykuły są najwyższej klasy, to marka z tradycjami. To POLSKA FIRMA.

Pewnie wiele z Was szybko zamknie ich stronę bo nie ma tam skandynawskiej nuty, nie ma, ale jest klasyczna elegancja, ponadczasowy design, prostota, która przyciąga oko najbardziej wymagającego klienta. Produkty Haft_Kalisz pasują do każdego wnętrza i tego dziś modnego, i tego z klasą. Tak dla mnie te modne wystroje nie mają nic wspólnego z elegancją, to zwykłe kopiowanie bez sensu, takie mieszkanie nie oddaje naszej osobowości, nie jest nasze.

Wracając do artykułów kaliszowych, mam w domu sporo ich wyrobów i chcę więcej. Nadają niepowtarzalny klimat każdemu wnętrzu. Szukając dodatków czy firanek przeglądam tylko i wyłącznie stronę Haft Kalisz.

img_20161116_140336

Za co ich lubię?

Za niezwykłą miękkość produktów

Za łatwe prasowanie, a niektóre wyroby  tego nie wymagają

Za biel, która pięknie odbija światło

Za łatwość układania się

Są plamoodporne

Wysoka jakość wykonania oraz surowców

Odporne na pranie oraz promienie słoneczne

Uniwersalność materiałów, możemy zaaranżować kompletną dekorację mieszkania

img_20161116_140224

Produkt w 100% Polski

Cena zachęca do zakupów, bo mówiąc potocznie nie jest z kosmosu.

JAko jedyna firma na rynku wykorzystała plastikowe butelki; tworzy z nich tkaninę ReTex, to materiał wykonany z przedz, które pozyskano w procesie wtórnego recyklingu butelek plastikowych. Otrzymała za to rekomendację czasopisma ” M jak Mieszkanie”

rekomendacja_haft-1-1

Zachęcam Was do zapoznania się z produktami Haft_Kalisz, kiedy raz je zamówicie, staną się nieodłącznym elementem wystroju Waszych wnętrz.

Konkurs Mikołajkowy

Z okazji zbliżających się Mikołajek wspólnie z marką Haft Kalisz przygotowaliśmy dla Was prezenty.

Są trzy paczuszki, w każdej coś innego

Co trzeba zrobić żeby dostać jedną z nich?

Polubić stronę Haft_Kalisz

Polubić stronę Super_mama

Udostępnić post konkursowy na swojej tablicy

Napisz tutaj na blogu czy wolisz prezenty praktyczne czy tylko i wyłącznie dla siebie

Bawimy się do 25 listopada

 

NAGRODY WĘDRUJĄ DO

1. Pani Rozalia Gala

2. Pani Anna Storman

3. Pani Izabela Cetera

serdecznie gratulujemy

proszę o kontakt w wiadomości prywatnej