Dekorujemy z Redro

  • 2 lipca, 2015
  • Super mama, super kobieta
  • 3 komentarze

Pamiętacie wpis z dekoracji Pokoju Franuli klik_tutaj.

Jest tam piękna mapka, bajecznie kolorowa, duuuuużaaaaaa. Są firmy, które oferują mapy dla dzieci jedynie z zarysem kontynentu. Nie ma nazw, zwierzątek, znanych budowli. Taka mapa nic nie daje dziecku, zapełnia jedynie ścianę. A taki maluch nie wie co to mapa. Nasza mapka z Redro ma nazwy kontynentów, zwierzątka, budowle i inne elementy. Franuś już umie rozpoznawać zwierzątka, pokazuje również, gdzie mieszka. Taka mapa faktycznie uczy, i to jest mapa. A nie jakieś jednobarwne esy floresy.

 

Sklep Redro ma więcej super rzeczy do zaoferowania, m in fototoapety. Nadają wnętrzu całkiem nowego charakteru, designu.

Pomagają odświeżyć wnętrze. Znajdziemy tu mase wzorów do wyboru do każdego wnętrza. Zamontujemy je łatwo i szybko. Ich zaletą jet nietoksyczność, idealne do pokoju dziecięcego. My taką sprawimy Franuli po przeprowadzce.

Mało tego Redro wykona fototapete na wymiar, a nawet z naszego zdjęcia. Możemy liczyć na rade i pomoc w wyborze materiału wzoru, a obsłua jest przemiła.

Teraz spójrzcie co byście zmienili w swoich mieszkaniach, organizujemy sobie jeść, pić, i wybieramy wzór, po co prowiancik? A no po to bo Redro ma kilka milonów wzorów do wyboru

Firma Redro postanowiła podarować Wam dowolny plakat o wymiarach 40 na 30 cm.

Co musicie zrobić?

Niewiele

1. Po!ub profil Super mama klik_tutaj

2. Polub profil Redro klik_tutaj

3. Napisz w komentarzu pod postem konkursowym na blogu biorę udział

4. Upublicznij link do posta na swojej tablicy

Wszystko

Konkurs trwa od dziś do 10 lipca.

Wyniki podam 11 lipca

Gramy