Czary mary

  • 9 listopada, 2020
  • Super mama, super kobieta
  • 0 komentarzy

Za oknem coraz częściej bywa szaro, pogoda nie napawa optymizmem a do tego sytuacja epidemiologiczna w kraju działają na człowieka bardzo depresyjnie.

Jesteśmy pozbawieni energii, czujemy niepokoj. Ludzie, których spotykamy również potrafią nas wpędzić w poczucie smutku czy gniewu. Do tego dojdzie nieudany dzień w pracy, kłótnia z partnerem, przypalone naleśniki i „humor” mamy gotowy.

Nie wiem jak Wy, ale ja miewam takie dni, kiedy nic mi nie wychodzi, nic mi się nie chce. I przeglądając w taki właśnie dzień, internet znalazłam książkę Zaklęcia_ochronne Arin Murphy – Hiscock. Poradnik kolejny już na mojej półce i chyba jeden z ulubionych. No jak na zielarke i wiedźme z Gór Świętokrzyskich przystało. Jeszcze przydałaby się szklana kula, za czarnego kota podziękuje.

filing_images_0bb0df8a1b6a

 

W książce znajdziemy bogatą wiedzę na temat czarownictwa, zaklęcia, które pomogą ochronić nas przed negatywną energią oraz rytuały i przedmioty symboliczne.

IMG_20201109_102656

Poradnik przedstawia nam 100 praktyk magicznych oraz kiedy je użyć. Dowiesz się jak działają zaklęcia ochronne. Poznasz rekwizyty używane w zaklęciach ochronnych. Nauczysz się tworzyć własne zaklęcia. Pozbędziesz się negatywnej energii oraz oczyścisz swoją przestrzeń życiową.

IMG_20201109_102247

Powiem Wam, że książka wywarła na mnie duże wrażenie. Na początku podeszłam do niej sceptycznie, myśląc że będą to kolejne rady typu porady u wróżki za 49.99 jeden sms. Ale muszą stwierdzić, że to bardzo fajny i mądry poradnik, pomocny. Jeśli zaklęcia to tylko działanie na naszą podświadomość, to nic. Ważne, że poprawia to nasze samopoczucie.

IMG_20201109_102302

Ja gorąco polecam Zaklęcia_ochronne jak i inne_poradniki_z_ksiegarni_tania_ksiazka.