Cuda świata na wyciągnie ręki

  • 27 marca, 2020
  • Super mama, super kobieta
  • 0 komentarzy

Dzisiejszy świat jest pełen multimediow, wręcz jest tym przesycony. Coraz młodsze dzieci mają dostęp do komputerów smartfonow, bez ograniczeń. Książka została zepchnięta na bok, jako coś bezużytecznego, modne są e-booki. A to właśnie książka ma w sobie tą magię, której nie zastąpi żaden e-book choćby, piękne ilustracje, zdjęcia a przede wszystkim książka łączy ludzi.
Chcielibyśmy zachęcić Was do czytania, zwłaszcza razem z dziećmi. Na rynku jest szeroki wybór książek, jest w czym wybierać. Jedyną przeszkodą może być cena, niestety książki są drogie. I tu na przeciw wychodzi Księgarnia internetowa Tania_Książka, jak sama nazwa wskazuje, każdy może znaleźć coś dla siebie bez szoku cenowego. Książki dla dzieci, dorosłych, poradniki.
Bardzo się cieszę, że wspólnie z Księgarnią będziemy Was zachęcać do czytania zaczynamy cykl postów, w których będę Wam recenzować książki.
Dziś wybierzemy się w podróż dookoła świata poznać cuda świata. Poznamy 31 wspaniałych miejsc na Ziemi nie ruszając się z domu chrupiąc ciasteczka maślane.

rpt
No to co, jedziemy? Skoro tak, to ruszamy.
Bo kto nie marzy stanąć na najwyższym szczycie na Ziemi.

rpt

Wystarczy pobudzić wyobraźnię, by przenieść się w najdalsze zakątki świata.
Dalekie podróże zawsze fascynowały ludzi, a zwłaszcza dzieci, w których łatwo zaszczepić pasje podróży czy choćby chęci poznania piękna naszego świata.
To piękny atlas napisany przez Bena Handicotta, lingwistę i pedagoga, który jakiś czas mieszkał w Azji oraz Lucy Letherland, która zadbała o grafikę atlasu.

IMG_20200327_121309IMG_20200327_121330
Altas_Cudów_Świata to książka, która powinna znaleźć się w biblioteczce każdego młodego czytelnika.
Jest idealna na prezent i nie tylko. Gwarantuje Wam, że pochłonie na długo dziecko. U nas okazała się początkiem odkrywania cudów świata, bo wzbudziła zainteresowanie Franka, który każdego dnia studiuje Atlas z takim samym zacięciem.
A ja? A ja korzystam i pije kawę ☕