kocie srebro

  • 3 lutego, 2016
  • Super mama, super kobieta
  • 1 komentarz

Jak wiecie albo i nie, mamy koty. Dwie damy, które sądzą, że rządzą, mylą się. Rządzi Franus.
Dla niektórych osób bulwersujące jest posiadanie zwierząt, mając dzieci ,a tym bardziej kotów,które załatwiAją się w domu.  Bo wirusy, bakterie, zarazki. A przepraszam a na butach co wnosimy? Bakterie probiotyczne? Nie sądzę.
Zawsze oburza ludzi żwirek, że dziecko może zjeść. Tak może zjeść tak jak przyprawy, guziki, baterie, biżuterię i wiele innych. Ale od tego ma rodziców, żeby odpowiednio zabezpieczyli mieszkanie.
Kuwety stoją w łazience, a łazienka nie jest miejscem do zabawy, czego Franus jest nauczony. To rola rodzica ,żeby od początku wpajal dziecku pewne zasady. Franek wie,że on robi siusiu do nocnika, a kocurki do kuwety.
Przez myśl mu nie przejdzie żeby sprawdzić zawartość.
Jedynym minusem, ale to ogólnym zawsze był żwirek po całym domu, koty roznoszą na łapkach. Wiadomo równiez, że nie czyszcze kuwet po każdym siku, bo nie mam czasu. Robimy to rano i wieczorem.
Więc wydawałoby się że cały dzień mamy aromatycznie. Bywało tak.
Ale od niedawna aż miło zajrzeć do kuwety. Czysciutko, pachnaco, wręcz sterylnie, a po domu nie ma żwirku. Czyja to zasługa? Czyżby na obiad u nas był krupnik na kocie i pieczeń a la miau? Mimo, że czasami mam ochotę, to nie.
Odkryliśmy żwirek Bazyl z nanosrebrem.
Marka Bazyl jest na rynku już jakiś czas, miałam ich pierwszy żwirek, kiedy wchodzili na rynek, był super, ale ten to mistrzostwo świata.

Bazyl white to bentonitowy zwirek dodatkiem nano srebra, jest aseptyczny i ultrahigieniczny. Nie pyli się, nie roznosi po domu, pochłania zapachy. 

Dzieki dodatakowi nano srebra jest antybakteryjny. 

Producent zachwala żwirek. Czy słusznie?

Tak słusznie, jest super dla osób posiadających dzieci. Nie zawsze możemy na czas opróżnić kuwete, zwirek eliminuje nieprzyjemne zapachy, a wiadomo kocie siuski śmierdzą niemiłosiernie. 

Znacie również uczucie wbijajacego się zwirka w stope, ups boli. A Bazyl white jest tak skonstruowany, że nie lepi się do łap.

Przy wsypywaniu zwirka do kuwet zazwyczaj się pyli, a Bazyl nie pyli nic.

Żwirek ma same zalety, jest również wydajny. Szukałam czegoś żeby się przyczepić i kurcze nie znalazłam. Wystawiam Bazylowi w skali od 1 do 10 mocną 10.

IMG_20160203_131301IMG_20160203_131234 O