Kiano Elegance 5.1

  • 20 kwietnia, 2017
  • Super mama, super kobieta
  • 0 komentarzy

Pewnie blog parentingowy więkoszości osób kojarzy się z kaszkami itp. Ale wbrew pozorom mamy mają jeszcze inne sprawy prócz przysłowiowych kaszek, nawet mają potrzeby, dziwne nie?

Niedawno zaczęłam wpółpracę z marką Kiano. Kiano to polska firma produkująca telefony, tablety, laptopy. Ich dewizą jest jakość, cena, design.

Kto z nas nie ma telefonu? Ma go pewnie każdy.

Dzisiejsze smartfony potrafią zadziwić swoimi funkcjami oraz ceną.

Przedstawię Wam dzis smartfon,klasyczny, dobrze wykonany i tani :-)

Kiano Elegance 5.1 to najnowszy smartfon od Kiano. 

Nie będę opisywać parametrów technicznych, macie je tutaj. Napisze o jego użytkowaniu.

Smartfon nie jest ultra cienki, i lekki. Dla mnie jest to zaletą gdyż lubię czuć że mam telefon. Jest bardzo elegancki, pasuje każdej kobiecie.

IMG_20170420_161714

Elegance nie powala licznymi bajerami. Mnie to zupełnie nie przeszkadzA, gdyż telefon to nie komputer najnowszej generacji; on służy do dzwonienia, wysłania sms, przejrzenia strony internetowej, jak jedziemy np pociągiem do gry. Ja sądzę, że więcej bajerów nie potrzeba. I tak w większości z nich nie korzystamy, jeśli mamy full wypas telefon. One może i są fajne dla nastolatka żeby zaszpanowac przed kumplami. No jak rodziców stać niech kupują; myślę, że zaszapnowac można wiedzą, a nie najnowszym odbajerzonym smyraczem. No ale jak się nie ma czym, to łatwiej kupić smartfona, który niedługo będzie myślał za nich.

Elegance 5.1  jest bardzo funkcjonalny, łatwy w obsłudze, długo trzyma baterie.

Bardzo mi się spodobało uruchamianie pewnych funkcji gestami. 

 

Jest szybki,nie zawiesza się, prosty w obsłudze. Jest na dwie kart sim, jedna na męża, druga dla kochanka(:-)). Działa na androidzie 6.0; występuje w trzech werjach kolorystycznych. Ma wytrzymały ekran, wzmocniony podwójnym szkłem T2X-1; ważne przy dzieciach.

Wszelkie informacje techniczne znajdziecie na stronie produceta; nie jest to stricte techniczna opinia, to opinia z punktu widzenia kobiety, tzn czy ładny, fajny, prosty w obsłudze, duży( jak każda baba lubie duże rzeczy), funkcjonalny.

Reasumując jak na telefon za 349 zł jest super; posiada wszelkie wymagane funkcje jakie powinien posiadac telefon. Ja go polecam, lepszego za te pieniądze nie znajdziecie.