hej, zabawki

  • 30 listopada, 2016
  • Super mama, super kobieta
  • 0 komentarzy

Nadchodzi zimny, ale zarazem najgorętszy miesiąc w roku, grudzień. Najgorętszy również dla naszych portfeli. Mikołajki, choinka to dni kiedy dzieci wyczekują prezentów. A rodzice już wcześniej mają niełatwy orzech do zgryzienia, co na prezent, albo za co go kupić, prawy nie ułatwiają nam reklamy, którymi jesteśmy bombardowani.

Staramy się by zabawka była atrakcyjna, rozwijająca umiejętności, tania. Prawda jest taka, że nie koniecznie to co podoba się dziecku, spodoba się nam i odwrotnie.

Czym się kierując przy wyborze zabawki?

przede wszytkim wiekiem dziecka, nie kupujmy zabawek na wyrost: my kiedyś kupilsmy klocki przeznaczone dla starszego dziecka niż Franula, były nerwy, że budowla nie idzie jak trzeba, dopiero kiedy Franla już podrósł klocki są atrakcyjne i służą jak powinny.

Podpatrujmy malucha co lubi robić, co go interesuje. Nie kupujmy zabawki podobnej do tej którą dziecko już posiada.

Patrzmy na jakość zabawki, wiem ,że często idzie za tym wyższa cena, ale jeżeli zabawka starcza na miesiąc , będzie konieczny kolejny zakup takiej samej, a to jet bez sensu. Chcę tu przestrzec przed sklepami typu chińczyk. Ceny są tam bardzo zachęcające, jednak jakość, a co najważniejsze bezpieczeństwo zabawki pozastawia wiele do życzenia.

Nie sugeruj się reklamą

Za tą piękną kolorową migawką w telewizji stoi sztab specjalistów i wierzcie mi, gdzieś mają dobro dziecka, ale najważniejszy dla nich jest zysk. Są tak skonstruowane by przyciągnąć uwagę dziecka, i nawet jak maluch nie interesuje się dinozaurami, to te z reklamy są tak atrakcyjne, ze on je chce, po czym rzuci w kąt.

Problemem jest również to gdzie można dostać te wszystkie zabawki, np rodzice kilkorga dzieci są często zmuszeni do zakupu w różnych sklepach. A kto dziś ma czas na bieganie po sklepach i szukanie czegoś fajnego  w przystępnej cenie. Łatwej jest kiedy mamy już kilkulatka, który nam powie co chce dostać. Wtedy jest łatwiej, powiedzmy, bo czasami te dziecięce życzenia przyprawiają rodziców o ból głowy.

Franuś ma dokładnie sprecyzowane już polecenia dla Mikołaja. Zostało tylko poszukać, gdzie kupić. Tak trafiliśmy na sklep Hej zabawki. Oglądając ofertę dostałam oczopląsu, bo wybór jest olbrzymi. Znajdziemy tam klocki, zabawki drewniane, edukacyjne, interaktywne, kreatywne i wiele innych.

Strona jest czytelna, łatwo ją przeglądać. Kontakt ze sprzedawca jest bardzo szybki, są to ludzie, którzy nie tylko sprzedaj zabawki ale i potrafią doradzić w wyborze, nie kierując się zyskiem, ale zadowoleniem klienta. W myśl zasady, że zadowolony klient wraca. Zabawki w sklepie Hej zabawki są bezpieczne, posiadają certyfikaty dopuszczające do sprzedaży. Nie kupujemy byle czego. Kupując  w sklepie jestem pewna najwyższej jakości  zabawek, gwarancji  szybkiej dostawy.

                                                                       Propozycje zabawek

                 Dla niemowlaka

maty edukacyjne

mata

sortery klocków

pluszaki

karuzele

 

            dla roczniaka

jeżdziki

jezdzik

pchacze

klocki

zabawki edukacyjne

               dla dwulatka

rowerki

zabawki wodne

tor-wodny

pojazdy

lalki

 

               dla kilkulatka

zabawa w dom

kuchnie

smoby

 

sklepy

gry i puzzle

 

Wszystkie przedstawione zabawki i dostępne są w sklepie Hej zabawki

 

Nie upierajmy się również przy zabawce przez nas wybranej, ona ma być dla dziecka, jemu sprawiać radość, nie nam. Jak dziecko chce zabawkę z plastiku kupmy ją, pod warunkiem, ze jest bezpieczna, odpuśćmy tą ekologię i drewniane zabawki, nie każdemu dziecku przypadną do gustu.

Czasami warto więcej wydać pieniędzy i kupić coś porządnego.

Co Wy wybieracie?

Mam dla Was prezent, a raczej sklep Hej zabawki, za zakupy powyżej 200zł przesyłka jest gratis. Przy zamówieniu wystarczy wpisać w miejsce rabatu

hejwysylka2016.

Życzymy udanych zakupów