Dekoracja pokoju dziecięcego

  • 7 stycznia, 2015
  • Super mama, super kobieta
  • 2 komentarze

Każda mama chce, by pokój jej pociechy wyglądał pięknie; by był niepowtarzalny; żeby maluch czuł się w nim super
Potrzeby dziecka zmieniają się wraz z wiekiem, tak tez powinien zmieniać się jego pokój.
Noworodek nie potrzebuje dużo, nie lubi ostrych kolorów, wielu ozdób; niestety nie pokaże pokoju mojego syna z okresu kiedy był maleńki, ponieważ mieszkamy w innym mieszkaniu, a z tamtego nie mamy zdjęć,postaram się go zobrazować słowami; przeważające kolory to kawa z mlekiem oraz beż. nie było nim zbędnych mebli prócz dużej szafy,komody, kanapy, stolika, fotela do karmienia, łóżeczka i przewijaka.
Taki maluch nie potrzebuje masy kolorowych dodatków.
Smyk rośnie z każdym dniem i przydałby się kąt do zabawy; u nas początkowo taki kącik Franulka miał w salonie, ale zabawek przybywa i zapadła decyzja – robimy pokój dla naszej Pysi.
Ponieważ jesteśmy w trakcie zdjęcia będę umieszczać sukcesywnie. Pokój zdecydowaliśmy się w pełni przystosować do Franuli. Zabawki ma stylowych w pudełkach, koszach oraz na meblach w zasięgu jego rąk. Nie ma nic wysoko, by  mógł sięgnąć; podchodzi i sam bierze, co chce.
W pokoju stoi jeszcze wielkie łóżko, ale nie wynosiliśmy go celowo, ponieważ jest to ulubione miejsce Małego, gdzie sam wchodzi i skacze po łóżku, daje mu to mase radości. Ma w pokoju wydzielony plac zabaw. Kolory w pokoju są już bardziej wyraziste, ale nadal utrzymane w jednej tonacji, żółte, szare, beż, kawa z mlekiem( chyba mam ochotę na kawkę); Nadal poszukujemy ciekawych dekoracji.
Wybór padła na sklep Scandinavian BabySCANDINAVIAN BABY
Kupicie tam wszystko, co potrzebne jest by pięknie, gustownie i przede wszystkim bezpiecznie udekorować pokój malca.

Wszystkie te artykuły i wiele innych jest dostępnych pod adresem TU

A wy jakie macie pomysły na pokoje Waszych pociech?